piątek, 14 kwietnia 2017

Podziękowanie EDK

Z całego serca chciałabym wszystkim podziękować za każdą cegiełkę dołożoną w celu zbudowania i podbudowania REJONU WROCŁAW: http://www.edk.org.pl/rejon-edk/337/wroclaw.html

PATRONAT

Jako pierwszej osobie chciałabym podziękować Matce Bożej Wspomożycielce i Opiekunce Wrocławia, która różne sprawy rozwiązywała. W tym roku w Rejonie Wrocław była dostępna tylko jedna trasa Niebieska – NMP Wspomożycielki Wrocławia, która otrzymała numer 666, były różne trudności z uruchomieniem trasy, ale Matka Boża kolejny raz pokonała bestię. :-)
Jako drugiej osobie chcę podziękować Księdzu Arcybiskupowi Józefowi Kupnemu za objęcie patronatem naszej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

KSIĘŻA

Bardzo dziękuję wszystkim księżom, którzy pamiętali o nas w swoich modlitwach a nawet zachęcali swoich parafian do modlitwy w tej intencji.
Parafia Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu
Dziękuję księdzu proboszczowi za udostępnienie parafii, promocję EDK oraz wszelką okazaną pomoc. Dziękuję księdzu wikaremu za przepiękną Mszę Świętą w dniu EDK.
Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus we Wrocławiu
Dziękuję księdzu proboszczowi za przywitanie nas przed kaplicą i otwarcie jej specjalnie dla nas. Mogliśmy odprawić Stację Drogi Krzyżowej w ciepełku podziwiając jej piękno.
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski we Wrocławiu
Dziękuję księdzu proboszczowi za przywitanie nas przed kościołem i przygotowanie dla nas pamiątkowej księgi do której mogliśmy się wpisać. Dziękuję starszemu księdzu, który zmotywował mnie do okrążania kościoła 13 razy...

MEDIA

Gość Niedzielny

Dziękuję Agacie Combik za artykuł „EDK na 102”: http://wroclaw.gosc.pl/doc/3799011.EDK-na-102-km
Dziękuję Maciejowi Rajfur za pamiątkowe zdjęcie przed wyruszeniem na EDK i napisanie artykułu o nas „Ekstremalni na maksa”: http://wroclaw.gosc.pl/doc/3803203.Ekstremalni-na-maksa

Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce

Dziękuję administratorowi strony internetowej za publikację informacji o naszym EDK w Aktualnościach: https://www.camino.net.pl/edk-dookola-wroclawia/

Maratony Polskie

Dziękuję portalowi Maratony Polskie za umieszczenie informacji o naszym EDK w kalendarzu imprez sportowych: https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=45265&bieganie

LUDZIE EDK

Dziękuję wszystkim ludziom, których mogłam poznać osobiście, telefonicznie lub mailowo. Dziękuję za szkolenia stacjonarne i on-line, które bardzo mi ułatwiły pracę. Szczególnie chcę podziękować liderom Rejonów Szczytna oraz Wrocław Dominikanie za dodanie mi wiary.

TRASA

Przygotowanie trasy

Dziękuję osobom pomagającym mi przygotowywać trasę, dziękuję za wasze przebyte w różny sposób kilometry oraz opis trasy.

Sprawdzenie trasy

Dziękuję jednej osobie za przejechanie rowerem w nocy całej trasy i sprawdzenie opisu.

Pomiar trasy

Dziękuję geodecie Jackowi Malańczukowi za weryfikację długości trasy w programie dla geodetów.

UCZESTNICY

Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy mi zaufali i trasę niebieską – NMP Wspomożycielki Wrocławia wybrali. Dziękuję za wasz pielgrzymi trud i różne wskazówki.

KRZYŻ

Dziękuję tacie za wykonanie brzozowego krzyża na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Tata wykonał krzyż jedną ręką, ponieważ drugą miał złamaną w gipsie. Dziękuję tacie za sugestię długości trasy, żeby wynosiła 102 kilometry.


Dziękuję wszystkim osobom zarówno tym, które wspomagały nas na trasie oraz tym, które były nieżyczliwe i uczyły nas miłosierdzia.

Dziękuję Bogu za uzdolnienie mnie do wykonywania Jego dzieła:
A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami!
I wspieraj pracę rąk naszych,
wspieraj dzieło rąk naszych!”
(Ps 90, 17)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz